Hüküm ve Koşullar

Ogobongo.com web sitesi, müşterilerin, Ogobongo ürünlerine birinci elden ulaşması, garanti, iade ve sair hususlarda Ogobongo müşteri temsilcisinin yardım ve desteğini en hızlı yoldan alabilmeleri için, Ogobongo markasının yasal sahibi ve yöneticisi olan Mak Tanıtım ve Tasarım Ürünleri San.ve Tic.Ltd.Şti. tarafından kurulan ve yönetilen bir satış sitesidir.

Bu sitenin grafik tasarımı ve içinde kullanılan her türlü yazılı ve görsel materyalin, kısmen veya tamamen ve izinsiz olarak kopyalanması durumunda Ogobongo ve Mak Tanıtım ve Tasarım Ürünleri San.ve Tic.Ltd.Şti. tüm hakları TC kanun ve yönetmelikleri hükümleri uyarınca saklıdır.

Üyelik gerçekleştiren kullanıcının sistemimize girmiş olduğu bilgilerin gizlilği Ogobongo / Mak Tanıtım ve Tasarım Ürünleri San.ve Tic.Ltd.Şti. sorumluluğundadır. Bu bilgiler, Ogobongo yetkilileri tarafından şu amaçlarla kullanılabilir:

Eğer üyelik esnasında bu yönde tercih kullanıldı ise, e-bülten ve toplu e-posta yoluyla yeni eklenen ürünlerden, kampanyalardan ve fırsatlardan üyeleri haberdar etmek,

Müşteri geri dönüşlerini ve alışveriş tercihlerini analiz ederek, hizmet ve ürün iyileştirmesi amaçlı çalışmalara malzeme temin etmek,

Belli yılda üç adeti geçmemek üzere anketler düzenleyerek, müşteri eğilimlerini ve memnuniyetini ölçmek.

Ogobongo, yukarıda sayılan amaçların dışında bir maksatla üye bilgilerini (ad, soyad, adres, telefon, e-posta, banka hesap bilgisi vs) kullanmayacağını, hiç bir kişi ve kuruluşla hiç maksatla paylaşmayacağını taahhüt eder (kargo firması ile gönderi için gereken bilgiler ve kamu otoritesinin yasal talepleri hariçtir).

Üyenin, dilediği zaman üyelikten çıkma veya bülten listesinden vazgeçme hakkı vardır. Üye kontrol panelinden bülten üyeliği kaldırılabilir. Üyelikten çıkmak için ise, info@ogobongo.com adresine üyelik bilgilerini (ad, soyad, adres gibi) ve ayrılma talebini net bir şekilde içeren bir e-posta gönderilmek suretiyle bu işlem gerçekleştirilebilir. Talebi alan Ogobongo, ilgili üyelik hesabını 2 iş günü içinde geri dönüşsüz olarak veri tabanından silmekle yükümlüdür.

Müşteri kredi kartı bilgileri, Ogobongo.com web sitesi veri tabanında yer almazlar. Ogobongo.com sitesinin sistemi, bu bilgiyi asla görmez. Bu transfer, kullanıcının bilgisayarı ile çalışmakta olduğu bankanın sistemi arasında, 2048 bit SSL sertifikasının koruması altında gerçekleşir. İşlem sonunda banka sisteminden Ogobongo.com sistemine iletilen provizyon sonrası Ogobongo.com sisteminde işlem tamamlanır. Bu süreçte üçüncü şahısların (Ogobongo sistem yöneticileri dahil) kredi kartı bilgilerine kısmen veya tamamen erişebilmeleri mümkün değildir.

Ogobongo.com web sitesinden alışveriş yapan veya siteye üye olan kullanıcılar, bu sözleşmeyi okuyup, onaylamış sayılırlar.