Sitemiz kullandığın tarayıcı için kısıtlı destek sunuyor. Edge, Chrome, Safari ya da Firefox öneriyoruz.

SÜPER YAZ İNDİRİMİ BAŞLADI! ŞİMDİ TÜM ÜRÜNLER SEPETTE NET %30 İNDİRİMDE! 🍉

İade ve Değişim Politikası

Ogobongo ürünleri, ömür boyu memnuniyet garantisi ile sunulmaktadırlar. Herhangi bir sebeple kondisyonunu yitiren Ogobongo ürününüzü bize ulaştırmanız halinde, belirteceğiniz adrese aynı desende ürününüz posta yoluyla ulaştırılacaktır.

Bu iadeye sebep üretim kaynaklı bir hata ise her iki yöndeki gönderi bedelleri Ogobongo tarafından karşılanacaktır. Böyle bir durumda, müşteri, Ogobongo’ya e-posta yoluyla durumu bildirdikten sonra, ürün ile birlikte gelen tüm resmi evrak ile birlikte ürünü, Yurtiçi Kargo ile Ogobongo’ya karşı taraf ödemeli olarak gönderir. Ogobongo, müşterinin isteğine göre dilerse kargo bedeli dahil tüm ürün bedelini 14  gün içinde iade eder, veya aynı desende, eğer desen üretimden kalkmış ve temin edilemiyorsa müşterinin isteyebileceği bir başka desende aynı kategori ürünü aynı miktarda ve ücretsiz olarak müşteriye ulaştırmakla yükümlüdür.

Kargo sürecinde üründe oluşabilecek hasarlar veya kullanım kayıpları söz konusu ise teslim anında teslim fişini onaylamadan önce kargo firması yetkilisinden hasar tespit tutanağı (zabıt) tutturularak iade edilecek ürün/ürünlere ekleyerek kargo yetkilisine geri teslim ediniz. Böylece iade ürünün ve yeni yollanacak ürünün gönderi bedelleri kargo firmasının sorumluluğunda olacaktır.

Cayma Hakkı Nedeniyle İade Koşulları:

Cayma hakkını kullanarak ürünü iade etmek isteyen müşterimizin, e-posta yoluyla bizi bilgilendirdikten sonra, iade ürünün gönderi bedelini kendisi ödeyip, ürünü, birlikte kendisine ulaştırılmış olan fatura veya fiş ve irsaliye evrakı ile birlikte Ogobongo’ya geri göndermesi yeterlidir. Ürün iadesinin merkez ofise ulaşmasını takiben 14  gün içinde, eğer tahsil edilmiş ise kargo bedeli haricinde kalan ürün bedeli, herhangi bir kesinti yapılmaksızın müşteriye nakden iade edilir. Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanmalıdır.

Ürünle birlikte orjinal faturası veya eğer mümkün ise kesilmiş olan iade faturası gönderilmeyen ürünlerin bedellerinin iadesi maalesef mümkün olmaz.

Para İade Süresi:

İade edilen ürünlerin bedeli, ürün Ogobongo’ya ulaştığı ve yukarıdaki şartların sağlandığı belirlendikten itibaren 10 (on) gün içinde nakden iade edilir.

 

İade Adresimiz

MAK Tanıtım ve Tasarım Ürünleri  San. ve Tic. Ltd. Şti.

MNG KARGO - 270294761 (Müşteri Numarası)

Oruçreis Mah. Giyimkent Sitesi 10.Sk. No:10/A  Esenler – İstanbul

info@ogobongo.com